Unit Kecemasan | PUSAT KESIHATAN UNIVERSITI
» STAF » PERKHIDMATAN KECEMASAN DAN RAWATAN » Unit Kecemasan

Unit Kecemasan

 

PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN

 

 
En. Wan Mohd Halin Wan Mohamed
Ketua Unit Kecemasan

Penolong Pegawai Perubatan

T - 603 9769 7332
F - 603 9769 8878
 halin_mohamed@upm.edu.my

 

 
En. Rosliyadi Hashim
Penolong Pegawai Perubatan

Jawatan Lain:
Pasukan Tindakan Kecemasan PKU


T - 603 9769 7332
F - 603 9769 8878
rosliyadi@upm.edu.my

 

 
En. Muhammad Elya Saffuan Mohd Zahari
Penolong Pegawai Perubatan

Jawatan Lain:
 Jawatankuasa Pelaksana mQuit PKU
 
 
T - 603 9769 7332
  F - 603 9769 8878  
muhdelya@upm.edu.my

 

 
En. Mohd Afiq Amri Che Soh
Penolong Pegawai Perubatan
 
Jawatan Lain:
 Jawatankuasa Pelaksana mQuit PKU

T - 603 9769 7332
  F - 603 9769 8878  
mohdafiqamri@upm.edu.my

 
 
 
 
 

 

 

JURURAWAT

 

 


SN. Halawati Izwah Hussin
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Jurulatih, Pertolongan Cemas & CPR

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
halawati@upm.edu.my





SN. Zarina Johari
Jururawat Berdaftar

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
j_zarina@upm.edu.my





SN. Nur Dalilah Shamsudeen
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Instruktor Fit By Beat
Biro Kebajikan & Kerohanian, Kelab Sukan & Kebajikan PKU

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
dalilah@upm.edu.my

 



SN. Intan Shafina Mahamad Noor

Jururawat Berdaftar

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
intanshafina@upm.edu.my

 

 

SN. Masithah Che Desa
Jururawat Berdaftar

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
masithah@upm.edu.my

 

SN. Filina Fauzian
Jururawat Berdaftar

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
 filina@upm.edu.my 

 

 SN. Roszita Sindut
Jururawat Berdaftar

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
roszita@upm.edu.my

 

PEMBANTU PERAWATAN KESIHATAN



 
PPK. Norazam Sabirin
Pembantu Perawatan Kesihatan


T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
norazam@upm.edu.my



 
PPK. Mohd Bookery Mohd Johar
Pembantu Perawatan Kesihatan


T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
bookery@upm.edu.my

 

 
PPK. Rashidiy Zainuddin
Pembantu Perawatan Kesihatan


T- 603 9769 7334
  F- 603 9769 8878  
rashidiy@upm.edu.my

 

  

PPK. Idris Amri
Pembantu Perawatan Kesihatan


T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
idrisamri@upm.edu.my

 
PPK. Desrezuan Abd Majid
Pembantu Perawatan Kesihatan

Jawatan Lain:
Instruktor Fit By Beat


T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
desrezuan@upm.edu.my

 

 

PPK. Mohammad Reeza Sulaiman
Pembantu Perawatan Kesihatan
T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
reeza_sulaiman@upm.edu.my



 

PPK Muhammad Firdaus Amer Runnizar
Pembantu Perawatan Kesihatan

T- 603 9769 7334
F- 603 9769 8878
armfirdaus@upm.edu.my

Kemaskini:: 14/05/2019 [nur_wahida]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT KESIHATAN UNIVERSITI
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397698867/7342
0397698878
B1566117570