Unit Kecemasan | PUSAT KESIHATAN UNIVERSITI
» STAF » PERKHIDMATAN KECEMASAN DAN RAWATAN » Unit Kecemasan

Unit Kecemasan

 

PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN

  

 

En. Muhammad Elya Saffuan Mohd Zahari
Penolong Pegawai Perubatan
Ketua Unit Kecemasan

Jawatan Lain:
 Jawatankuasa Pelaksana mQuit PKU
 
T - 03 9769 7332
  muhdelya@upm.edu.my

 

 
 
En. Mohd Afiq Amri Che Soh
Penolong Pegawai Perubatan
 
Jawatan Lain:
 Jawatankuasa Pelaksana mQuit PKU
 
T - 03 9769 7332
  mohdafiqamri@upm.edu.my

 
 
En. Mohd Saifullah bin Mohd Zaini
Penolong Pegawai Perubatan
 
 Jawatan Lain:
Biro Kebajikan & Kerohanian, Kelab Sukan & Kebajikan PKU

T - 03 9769 7332
  mohd.saifullah@upm.edu.my
 
  

JURURAWAT

 


SN. Nur Dalilah Shamsudeen
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Instruktor Fit By Beat
Biro Komunikasi & Penerbitan, Kelab Sukan & Kebajikan PKU
Juruaudit EKSA PKU

T- 03 9769 7334
dalilah@upm.edu.my

 

 

 

SN. Masithah Che Desa
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Ketua Unit Hospitaliti

T- 03 9769 7334
masithah@upm.edu.my

 

 

SN. Filina Fauzian
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Jawatankuasa Pelaksana mQuit PKU


T- 03 9769 7334
 filina@upm.edu.my 

 

 

 SN. Roszita Sindut
Jururawat Berdaftar

T- 03 9769 7334
roszita@upm.edu.my

 

 
 SN. Nazimah Maulad binti Mohamed Shariff
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Biro Kebajikan & Kerohanian, Kelab Sukan & Kebajikan PKU

T- 03 9769 7334
nazimah.maulad@upm.edu.my
 
 
SN Noor Mazzeatul Aini binti Zainuddin
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Jawatankuasa Pelaksana mQuit PKU

T- 03 9769 7334
noormazzeatul@upm.edu.my
 
 
 
SN Nursalihah
Jururawat Berdaftar

T- 03 9769 7334


 
 
 
 
 
SN Hapesah Hashim
Jururawat Berdaftar

Jawatan Lain:
Juruaudit EKSA PKU

T- 03 9769 7334

 

PEMBANTU PERAWATAN KESIHATAN



 

PPK. Norazam Sabirin
Pembantu Perawatan Kesihatan


T- 03 9769 7334
norazam@upm.edu.my

 

PPK Mohd Bookery Mohd Johar
Pembantu Perawatan Kesihatan

Jawatan Lain:
Jawatankuasa Pelaksana mQuit PKU

T- 03 9769 7334
bookery@upm.edu.my

 

 

PPK. Rashidiy Zainuddin
Pembantu Perawatan Kesihatan

T- 03 9769 7334
 rashidiy@upm.edu.my

 

   

PPK. Idris Amri
Pembantu Perawatan Kesihatan

T- 03 9769 7334
idrisamri@upm.edu.my

 

 

 

 

PPK Muhammad Firdaus Amer Runnizar
Pembantu Perawatan Kesihatan

T- 03 9769 7334
armfirdaus@upm.edu.my
 

 

PPK Muhammad Anis bin Musa
Pembantu Perawatan Kesihatan

T- 03 9769 7334
muhammadanis@upm.edu.my

 

Kemaskini:: 31/12/2020 [izzatussofia]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT KESIHATAN UNIVERSITI
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397697350
0397698878
B1611729388