Unit Makmal | PUSAT KESIHATAN UNIVERSITI
» STAF » PERKHIDMATAN DIAGNOSTIK » Unit Makmal

Unit Makmal

    

Pn. Fairus Mohamad
Ketua Perkhidmatan Diagnostik
Pegawai Sains

Jawatan Lain:
Juruaudit Dalaman SPK MS 9001:2015 UPM
Penyelaras Sisa Kimia PKU
Jawatankuasa Tabung Amanah PKU
 Setiausaha, Jawatankuasa Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan PKU

 Pasukan Tindakan Kecemasan PKU
 Setiausaha, Jawatankuasa Tentukur PKU
Jawatankuasa Semakan Keberkesanan Rawatan Pesakit
Jawatankuasa Penilai Perkhidmatan & Aduan PKU


T - 603 9769 7318
m_fairus@upm.edu.my

 

Pn. Sharul Afzan Mohd Said
Ketua Unit Makmal
Juruteknologi Makmal Perubatan Kanan

Jawatan Lain:
Ahli Majlis Jawatankuasa KEPERTAMA UPM
Juruaudit Dalaman ISMS 27001:2013 PKU
Juruaudit QMS 9001:2015 PKU

Jawatankuasa Kesihatan Pekerjaan PKU

T - 603 9769 7331
sharulafzan@upm.edu.my

 
 

Pn.  DK Masni PG Kifli
Juruteknologi Makmal Perubatan


T - 603 9769 7331
dkmasni@upm.edumy
 

 
 

Pn. Izzatussofia Baharudin
Juruteknologi Makmal Perubatan

Jawatan Lain:
Naib Pengerusi, Pembangunan dan Pengurusan Laman Web PKU 

T - 603 9769 7331
izzatussofia@upm.edu.my

 
 
 

Pn. Siti Nadiah Azmi
Juruteknologi Makmal Perubatan


T - 603 9769 7331
nadiah_azmi@upm.edu.my

 

 

 

 

Pn. Anis Hanina Mohd Salleh
Juruteknologi Makmal Perubatan


T - 603 9769 7331

anishanina@upm.edu.my

 


En. Ariffin Othman 
Juruteknologi Makmal Perubatan

T - 603 9769 7331
ariffinothman@upm.edu.my

 

Pn. Athirah Khairunnisa Johari
Juruteknologi Makmal Perubatan


T - 603 9769 7331

a_khairunnisa@upm.edu.my

 

Pn. Nur Alia binti Mohd Zain
Juruteknologi Makmal Perubatan


T - 603 9769 7331
nuralia.mz@upm.edu.my

 




Pn. Siti Nursam Abu Samah
Penolong Pegawai Sains


T - 603 9769 7331
sitinursam@upm.edu.my


 


Pn. Nor Ashikin Zianal
Pembantu Perawatan Kesihatan

Jawatan Lain:
Biro Ekonomi, Kelab Sukan & Kebajikan PKU


T - 603 9769 7331
norshikin@upm.edu.my
 

 


 

Pn. Kartina Baijori
Pembantu Operasi


T - 603 9769 7331
kartina@upm.edu.my

Kemaskini:: 31/12/2020 [izzatussofia]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT KESIHATAN UNIVERSITI
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397697350
0397698878
B1611730939